23.02.2017, Štvrtok

Pozor ! Dôležité informácie k nadchádzajúcemu semifinálovému zápasu

Drahí priatelia, fanúšikovia hokeja. Prinášame Vám dôležité informácie k nadchádzajúcemu semifinálovému zápasu, HC Prešov Penguins vs. HK Skalicia, ktorý sa odohrá už tento piatok a sobotu (24.2-25.2.2017) na ZIMNOM ŠTADIÓNE v Prešove.

1. Vstupenky na jednotlivé zápasy sú už v predpredaji na zimnom štadióne, v deň zápasu v každej z troch pokladní od 17:00 do konca zápasu !!!

- Dôležitou informáciou pre Vás je, aby ste si vstupenky starostlivo uschovali počas celého zápasu z dôvodu námatkovej kontroly usporiadateľom, alebo bezpečnostnej služby !!!

- Permanentky na zápasy play off neplatia !!!

- Deti do 10 rokov a ZŤP po preukázaní sa preukazom ZŤP majú vstup na podujatie zdarma.

2. Parkovanie počas zápasov bude možné tak, ako v minulosti na parkovisku pred Tatran Handball Arénou.

Vstupná brána na parkovisko bude otvorená od rieky Torysa a to od 16:30.

- Prosíme Vás, aby ste sledovali informačné tabule a rešpektovali personál, ktorý Vám pri zaparkovaní vozidla bude asistovať.

3. Rešpektovanie návštevného poriadku ZIMNÉHO ŠTADIÓNA PREŠOV !!!

Radi by sme Vás požiadali, aby ste rešpektovali návštevný poriadok ZIMNÉHO ŠTADIÓNA PREŠOV, usmernenia usporiadateľov a bezpečnostnej služby. Predídeme tak zbytočným nepríjemnostiam, ktoré by mohli narušiť pokojný priebeh podujatia. Ďakujeme.

NÁVŠTEVNÝ PORIADOK ZIMNÉHO ŠTADIÓNA PREŠOV TU. (PDF)