22.12.2016, Pondelok

(Ne)zahoď plyšáka na zápase Prešov - Topoľčany

Náš hokejový klub zorganizuje v Prešove už v poradí piatu plyšákovú akciu, ktorá nesie tento rok názov (Ne)zahoď plyšáka. Po prvom góle našich budú môcť diváci zahádzať ľadovú plochu plyšovými hračkami, ktoré odovzdáme na charitu a do detských domovov. Aj týmto spôsobom chceme pomôcť deťom v čase Vianoc a veríme, že nám v tom pomôžete. Navyše, budeme hrať aj o body do tabuľky, ktoré sa nám zídu do boja o prvé miesto. Tešíme sa na vás a dúfame, že pred Vianocami potešíme deti aj fanúšikov.

Plyšákový duel bude mať aj zaujímavého súpera a to Topoľčany. Tie bojujú o najlepšiu štvorku a v ich tíme je hneď niekoľko zvučných mien. V bránke stojí vlaňajší objav sezóny Juraj Halo a základ mužstva tvorí hneď niekoľko vlaňajších opôr Nových Zámkov. Defenzíve velí Juraj Ďurčo s vyše 400 zápasmi v extralige či Jakub Hrudík s Martinom Králom. V útoku je najväčšou postavou bývalá hviezda Nitry s takmer 500 štartmi v našej najvyššej súťaži - Albín Podstavek. Okrem neho tam hrá aj Lukáš Tábi, Dominik Hegyi či elitný prvoligový center Martin Kalináč. Náš tím pod vedením trénera Tomka si však verí na ďalšie víťazstvo a bude chcieť opäť potešiť prešovských divákov.